Brilles un polarizētas saulesbrilles – tirgus piedāvājuma klāsts šobrīd un optikas veikala izvēle

Home / Uncategorized / Brilles un polarizētas saulesbrilles – tirgus piedāvājuma klāsts šobrīd un optikas veikala izvēle

Labas brilles kā optiskās, gan arī polarizētas saulesbrilles, būs tās, kurās vajadzētu justies ērti un kas atbilstošas valkātāja sejai. Neņemot vērā to, ka tieši brilles ir ļoti individuālas, tomēr, ja tiek izvēlēti briļļu ietvari, būtu jāievēro pāris nianses. Šo pat var attiecināt, ja jāizraugās optiskās vai polarizētas saulesbrilles. Viens no vissvarīgākajiem kritērijiem ir Jūsu sejas forma. Ideāli briļļu ietvari ne vien labi izskatīsies, taču vērsīs prom uzmanību no sejas trūkumiem, bet uzsvērs tieši stiprās puses. Eksistē profesionālu ieteikumi, kad tieši tiks meklēti zīmolu briļļu ietvari, pie tam tos var attiecināt pat uz vienkāršajiem rāmjiem. Svarīgākie pamatprincipi, kad būs iegādāti briļļu ietvari internetā, būs atrast atbilstošu ietvara dizainu un lielumu, gan arī nekļūdīgi izvēlēties to sejai.

Ieteikumi pareizu briļļu rāmju piemeklēšanā

Briļļu rāmji, kas izcels cilvēka individualitāti? Kad tiek pirkti briļļu ietvari internetā, vienmēr ir labi, ja ir priekšnosacījumi pēc ka vadīties. Veicot atlasi, akcents jāliek tieši uz sekojošām lietām:

1. Noskaidrojiet Jūsu robežas – sejas robežas. Briļļu rāmji nevar pārsniegt sejas robežas, brilles vai saulesbrilles nedrīkst pārsniegt vaigu kaulus. Uzvelkot brilles, to deguna ķepiņām būtu jābūt paralēlām. Gadījumā ja tās tuvojas viena otrai, tad tās spiedīs degunu, bet, kad tās ir tālu viena no otras, brilles var krist nost.
2. Lielāks nenozīmē labāks. Pirmām kārtām, rāmis nevar būt par augstu. Jau ir vislabāk, ja tā augšējā mala ir vienu līdz divus milimetrus zem uzacs. Kā izņēmums ir kaķa acs briļļu ietvari. Nav labi, kad briļļu ietvari būs tik augsti, kad caur brillēm var redzēt uzacis. Otrā lieta, koriģējošās brilles vai arī saulesbrilles nevar būt pārāk lielas. Uzzīmējiet divas horizontālas līnijas. Vienu – uzacu līmenī, otru – deguna galā. Izmēģiniet brilles un pārliecinieties, kad tās neaizņem vairāk kā 2/3 no vietas starp šīm divām līnijām.
3. Tilts uz deguna vai deguns uz tiltiņa? Briļļu tiltiņš jau ir šķērsstienis, kas tad savieno abas briļļu rāmja puses. Un tas var sejas vaibstus uzlabot, tieši tāpat kā skaistumkopšanas izstrādājumi. Augsta tipa tilts pagarina degunu, turpretim zems tiltiņš, to saīsina.

Eksistē zīmolu briļļu ietvari, kuriem ir dubults tiltiņš. Tam nav tehniskas funkcijas: īstenībā tas ir tikai dizaina elements. Gadījumā ja gribat pievērst uzmanību savam degunam pie tam padarīt to pamanāmāku, tad dotais variants Jums derēs, bet, ja negribat, labāk būtu no tā izvairīties.

Optika Cēsīs vai Talsos – uz ko tad lūkoties, izvēloties salonu?

Vienalga, vai Jums būs nepieciešami optio briļļu rāmji, vai saulesbrilles bērniem, labāk tos sūtīt zināmā un uzticamā veikalā, kurā var ne vienīgi atrast polarizētas saulesbrilles, bet, protams, arī brilles jau ar konkrētu korekcijas iespēju redzei. Mūsdienu optikas salons var tikt uzskatīts ne vien, kā tirdzniecības vieta, bet, protams, arī kā vieta, kur jau var pārbaudīt redzi. Tāpēc, viennozīmīgi, optika Cēsīs, Talsos vai Ogrē ar acu ārstu klātienē visu laiku būs vairāk atbilstoša nekā, piemēram, tirgus, kur arī var nopirkt polarizētas saulesbrilles vai arī brilles, bet vai tās Jums būs piemērotas, to nevar zināt. Mūsdienās ļoti labi optikas veikali Liepājā jau ir sastopami, tāpēc nebūs jābrauc tieši uz galvaspilsētu, tā kā daudziem labiem optikas saloniem eksistē filiāles vairākās pilsētās. Taču uzmanīgi apskatiet klientu ieteikumus, jo tikai tādā veidā Jūs zināsiet, kā piemēram, kādi tieši optikas veikali Jelgavā jau ir labākie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *