CIK IZMAKSĀ DĪVĀNA TĪRĪŠANA?

Home / Uncategorized / CIK IZMAKSĀ DĪVĀNA TĪRĪŠANA?

Ļoti daudzos mājokļos dīvāns ir dzīvojamās istabas karalis un, nereti, iekārtojot dzīvojamo platību, tā ir pirmā mēbele, kas tiek nopirkta. Lai sameklētu savu ideālo dīvānu, kurā ērti atlaisties pēc garas darba dienas ir jāsaprot, ko no mēbeles vēlamies sagaidīt. Ideāls dīvāns apvieno sevī izmēru, ērtumu un praktiskumu, jeb vienkāršāk sakot – tam ir jābūt ērtam ar viegli kopjamu virsu. Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Dīvānu tīrīšanas serviss ir ērts un viegli izmantojams. Dīvānu tīrīšana un dīvānu ķīmiskā tīrīšana mājās ir kļuvusi vēl elementārāka kā jebkad. Dīvānu tīrīšana mājās ir ērts un patīkams pakalpojums, jo tiek sniegts ekselents serviss, neizejot no mājām.

Uzzini vairāk – https://divanueksperti.lv/cenas/

MĒBEĻU TĪRĪŠANA – KAS JĀZINA UN UZ KO GATAVOTIES?
Mīksto mēbeļu tīrīšanas process nav sarežģīts un pat ne laikietilpīgs. Darba apjomu nosaka dažādi kritēriji, ieskaitot pārklājum auduma veidu un mēbeles izmēri. Piesakot īrīšanas pakalpojumu, komanda pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Pēc mēbeles stāvokļa novērtēšanas, viss tīrīšanas process norisinās aptuveni stundu, kas ir pārsteigums daudziem pakalpojuma saņēmējiem. Tiek izmantota gan sausā tīrīšanas tehnika, gan slapjā, turklāt, nav pamats uztraukumam par to, ka dīvāns varētu ilgi žūt, jo parasti tas notiek dažu stundu laikā. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Mīksto mēbeļu tīrīšanas cenas svārstās no dīvāna sēdvietu skaita un tīrāmās platības, līdz pat fiksētai summai par, piemēram, U veida dīvāna tīrīšanu.

PAKLĀJU UN MATRAČU SAKOPŠANAS PAKALPOJUMS.
Interesentiem tiek sniegta arī citu tapsēto un mīksto mēbeļu un aksesuāru ķīmiskās tīrīšanas iespēja. Klienti novērtēs to, ka ir iespējams iztīrīt arī paklājus bez nepieciešamībus tos iznest ārpus mājas. Līdzīgi kā dīvānu ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumā, arī pieeja mīksto grīdas segumu tīrīšanai ir individuāla, vispirms izvērtējot netīrības pakāpi. Arī paklāju tīrīšana ir ātrs process, kas nerada papildus nekārtību. Paklāju tīrīšanas cena ir ļoti draudzīga – vidēji nepilni seši līdz 9 eiro par kvadrātmetru. Klubkrēslu, biroja krēslu, matraču un pat spilvenu tīrīšanas pakalpojums arī ir pieprasīts klientu vidū. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās vai ofisā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *