Aizdevumi online – kā izdarīt īsto izvēli?

Home / Uncategorized / Aizdevumi online – kā izdarīt īsto izvēli?

Pateicoties iespējai pieteikties internetā, kredīts mūsdienās tiek saņemts arī esot mājās. Viennozīmīgi tas ir ļoti parocīgi šodienas pasaulē. Turklāt, kredīts online ļauj netērēt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli kā arī gaidīšanu rindās, kā tas parasti ir bankās. Kā tiek dabūti aizdevumi online, kas tieši jāņem vērā, kad tiek izvelēts aizdevums, un cik droši ir sūtīt savus datus šādām nebanku kredītiestādēm? Protams labāk būtu saprast atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau iepriekš, lai vēlāk bez bailēm lietot kredītus tiešsaistē. Mēģināsim noskaidrot to tālāk.

Cik tad nepieciešami ir kredīti interneta plašumos?

Pētot to cik aizdevumi online tomēr ir izdevīgi, būtu jāsāk ar to plusiem un vēl trūkumiem.

Tiešsaistes aizdevumu plusi:

  • Laika taupīšana – ļoti ātra pieteikuma izskatīšana un tūlītēja naudas ieskaitīšana sniedz iespēju aizņēmējam saņemt vajadzīgo summu divdesmit, trīsdesmit minūtēs pēc pieprasījuma iesniegšanas.
  • Tajā pat dienā kredīts internetā tiek izdots klientam.
  • Pieejamība klientam – aizdevums var tikt izsniegts bez konsultācijas, bet pats produkts tiek skatīts paša spēkiem, apskatot un iepazīstoties noteikumiem mājas lapā.
  • Minimāls dokumentu pieprasījums – priekš tam, lai tiktu formēts kredīts internetā, lielākoties ir jāuzrāda vien pase un telefona numurs. Dažas iestādes pieprasa elektroniskas kopijas. Ja pieteicējs vēlas pieteikties uz mazu kredītu, kreditētājs var neprasīt interesējošo informāciju par maksātspēju un kredītvēsturi.
  • Pats galvenais iemesls tam, kādēļ aizdevums online tomēr ir tik populārs, tomēr ir tā saņemšanas parocība un arī vieglums. Taču, padarot vienkāršāku kredīta pieteikumu izskatīšanu, finanšu iestādes saskaras ar to, ka maksājumi par kredītu var būt kavēti. Šinī situācijā kreditori pastiprina prasības attiecībā uz naudas atgriešanu.

Priekš tam, lai padarīt mazākus varbūtējos zaudējumus, nebanku kredītiestādes tad ir spiestas:

  • Noteikt ierobežojumus attiecībā uz finasējuma summu, ko tad sniedz aizdevums;
  • Paaugstināt procentus;
  • Samazināt aizdevuma līguma termiņa ilgumu.

Neskatoties uz visām priekšrocībām un trūkumiem, ņemot kredītu, jau ir jāizvērtē tā nepieciešamība un arī ir jāapzinās viennozīmīgi tas, ka kredīts būs jāatdod.

SMS kredīti – ātri un arī bez jebkādas ķīlas

Pats sms kredīts ir īstermiņa mikrokredīts, ko aizņēmējs saņem, ar mobilo īsziņu, kas atnāk uz mobilo tālruni. Lietojot doto kredīta variantu, cilvēks veic vienkāršu pieteikuma procedūru. Visbiežāk tiek piešķirts kredīts no 100-1000 eiro. Nenoliedzami, šinī gadījumā kredīts ir jūtami dārgāks kredītņēmējam, tāpēc šis veids ir aktuāls vien neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, kad rodas nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Bet, ņemot vērā to, ka sms kredīts ir diezgan viegli pieejams, tam diemžēl jau ir ievērojams krāpniecības risks, tādēļ nedodiet savus datus vai bankas pieejas citām personām. Aizņematies atbildīgi, labi izvērtējot savu maksātspēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *