Īpašs drukas pakalpojums – uzlīmju izgatavošana

Home / Uncategorized / Īpašs drukas pakalpojums – uzlīmju izgatavošana

Uzlīmes ir attēli, kas būs drukāti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, papīra vai speciālas plēves, kuras domātas tādu izstrādājumu līmēšanu uz dažādām virsmām. Pašas uzlīmes pamatā izvēlās, kā mārketinga priekšmetu. Kā arī tieši tāda tipa tipogrāfija mūsdienās būs pieprasīta, šo uzlīmju izgatavošana sniedz iespēju īstenot veiksmīgu reklāmas kampaņu par mazu cenu. Minētais reklāmas veids ir un būs ļoti izplatīts tirdzniecības un pakalpojumu salonos, kur vienmēr būs liels klientu pūlis. Tieši ar šo speciālas apaļas uzlīmes palīdzību iespējams pasniegt informāciju potenciālajiem klientiem, kad šajā vietā būs organizēta akcija vai arī tiek piedāvātas atlaides vai varbūt tika izgatavots jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana – kādā veidā notiek darbību komplekss?

Interesanti, bet uzlīmju druka, kā arī atbilstošas metodes izvēle būs ietekmējama no krāsas, attēla specifikas, tirāžas, materiāliem un citiem momentiem, arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas metodes, kā pasūtīt un drukāt uzlīmes:

-Digitālā druka. Tam nemaz nav vajadzīgs sagatavošanās posms, tāpēc ir izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, taču, palielinoties pasūtījuma apjomam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnika parasti tiek izvēlēta, kad tiks sūtīta uzlīmju druka milzīgā skaitā – no 50 000 gab. Tehnika ir piemērota darbam ar dažādiem materiāliem, attēls ir spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folijas uzlīmju druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām, kas ir no 1000 gabaliem. Tam nepieciešams speciāls printeris. Šajā gadījumā iespējams darboties ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru un pat sintētiku. Tāda tipa apaļas uzlīmes būs spēcīgas pret jebkāda veida UV starojumu, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta druka. Atbilstošs drukāšanai uz papīra vai kartona. Tādā izkārtojumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termo druka – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar zemākas kvalitātes iznākumu. Atbilstošs tādu produktu marķēšanai, kuriem būs īss uzglabāšanas termiņš – apmēram 3 līdz 4 mēneši.
-Karstā druka jau ir ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Zīmējums būs novietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūru. Pieejams drukāšanai uz auduma, plēves vai pat ādas, lietojot hologrāfiskas vai metāliskas krāsas. Drukas termiņu nosaka izkārtojuma sarežģītība, sūtījuma daudzums vai citi parametri.

Kurā vietā varēs pasūtīt uzlīmes?

Kā viens no galvenajiem jautājumiem, kas jāuzdod priekš sevis, ir tieši tas, ar ko tad gribat strādāt – ar parastu starpnieku, mārketinga kompāniju vai tieši ar tipogrāfiju. Kā piemēram, ievērojama tipogrāfija ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi liecina par to, kad klienta pasūtījums un vēlmes tiks sadzirdētas, un, taupot finanses, būs atrasts atbilstošākais variants Jūsu gadījumā, kur pati uzlīmju druka, cena un piegāde būs tik labi saplānota, ka pat Jūs būsiet apmierināts. Mēģiniet uzzināt vairāk informācijas par izvēlēto kompāniju, lasiet rekomendācijas tiešsaistē no citiem klientiem. Gadījumā ja drukas pasūtījums ir sarežģīts, tad labāk sazināties ar pašu tipogrāfiju un, protams, apspriest nianses ar menedžeriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *