ZIEMAS UN ARĪ VASARAS RIEPAS PAR LABĀM CENĀM.

Home / Uncategorized / ZIEMAS UN ARĪ VASARAS RIEPAS PAR LABĀM CENĀM.

Jebkurš mašīnas vadītājs noteikti zina, ka mainotes sezonām, nepieciešama arī auto riepu maiņa. Šī iemesla dēļ, šoferus var iedalīt divās daļās. Daļa autovadītāju savām mašīnām izvēlas izmantot vissezonas riepas, kas nav jāmaina divas reizes gadā. Savukārt, otra kategorija izvēlas nomainīt riepas katru sezonu. Galvenais, kas jāatceras jebkuram mašīnas īpašniekam, ir regulāra riepu tehniskā apskate un arī apkope, lai brauciena laikā nerādītos nepatīkami pārsteigumi. Tik pat būtiska ir arī uzticama servisa apkope, kas riepas ne vien nomainīs un veiks diagnostiku, bet arī konsultēs par piemērotākajiem risinājumiem katrai automašīnai kā arī braukšanas paradumiem ikdienā.

Ieskaties – https://mmkserviss.lv/riepu-abc/

KĀDA TIPA RIEPAS UZSTĀDĪT SAVAM AUTO?

Izvēloties atbilstošus riepu komplektus savām mašīnām, jāapdomā, vai vēlaties riepas mainīt divas reizes gadā, vai visu gadu braukt ar vienām, vissezonas riepām. Kamēr ar parastajām ziemas un vasaras riepām nekādu pārpratumu nevar rasties, mulsumu mēdz izraisīt vissezonas riepas un kā tās funkcionē vienlīdz labi dažādos laikapstākļos un gadalaikos, kā arī temperatūras svārstībās. Galvenā riepu atšķirība ir ķīmiskajā sastāvā, kas paredzēts dažādām gaisa temperatūrām, lai gadalaiku maiņa neieteikmētu braukšanas kvalitāti. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja runājam par vissezonas riepām, tad obligāti jāpiemin, ka šādas riepas nevajadzētu izmantot laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem 0 grādiem, kā arī vasarās šādām riepām ātrāk dilst protektora līmenis.

KĀDUS DISKUS IZVĒLĒTIES SAVAM SPĒKRATAM?
Jebkurā auto servisā vai riepu garāžā ir iespēja pārbaudīt ne tikai riepu tehnisko stāvokli, bet arī riepu diskus. Auto riepu diskus izgatavo no dažādiem materiāliem, bet vispieprasītākie ir vieglmetāla jeb lietie diski. Daudziem būs pārsteigums par to, cik ļoti liela loma patiesībā ir auto diskiem, jo no to stāvokļa un tieši ģeometrijas ir atkarīgi vairāki parametri, ieskaitot dinamiku un stabilitāti uz ceļa braukšanas laikā. Šī iemesla dēļ pat neliela bukte vai ieloce diskā var radīt būtisku atšķirību braukšanas kvalitātē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *