Kurā brīdī aizdevums online vai sms kredīts būtu labākā rīcība?

Home / Uncategorized / Kurā brīdī aizdevums online vai sms kredīts būtu labākā rīcība?

Arī mūsu laikā ne jau visu banku piedāvājuma klāstā eksistē kredīti internetā, šobrīd tas biežāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Aizdevums online ir un būs viegli izmantojams veids, kā saņemt nepieciešamo summu minimālā laikā, bet daži klienti baidās tos izmantot. Pieteikšanās kredītam, pielietojot tiešsaisti, neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas. Tiek sastādīts kredīta pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas manipulācijas notiek caur i-banku vai, piemēram, personīgo klienta kontu. Kā vēl viena priekšrocība ir tā, ka pieteikties var arī vairākās kredītiestādēs. Viennozīmīgi tas būtiski palielina iespējas saņemt kredītu. Zemāk mēs aprakstīsim, tieši ar ko tad kredīts online atšķiras no banku kredīta, kā arī kam jāvērš pastiprināta uzmanība, ņemot kredītu.

Uzzināt vairāk – https://lat.bb.lv/raksts/ekonomika/2021/03/05/kredits-no-drauga-vai-radinieka-padoma-divreiz

Kādas priekšrocības sniedz kredīti internetā?

Runājot par plusiem un trūkumiem, ko tieši sms kredīti vai pārējie kredīti internetā sevī slēpj, sākumā jāpievēršas tieši trūkumiem. Tad šeit galvenās briesmas uzrodas kredītņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Parasti tiek pieteikts kredīts, bet nemaz nav izlasīti līguma noteikumi. Parasti, lai pievilināt klientus, var tikt norādīts minimālais % daudzums. Izpētot noteikumus, procents izrādās daudz lielāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personīgās informācijas nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no krāpniecības jau ir viegli. Kredīts internetā jāformē vienīgi pie uzticamām kredītiestādēm.
Plusi:

  • Izdevība piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonas piedāvājumos;
  • Pieteikuma izvērtēšanas ātrums un kredīta saņemšana;
  • Iespēja atlasīt aizdevumu bez liekiem dokumentiem vai arī ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • Šeit nav nepieciešams doties uz bankas ofisu.
  • Saņemot karti ar kredītlimitu, pastāv variants iegūt pazeminātu % likmi un ilgāku atmaksas periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt arī jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Kurjers pats piegādās dokumentus uz mājām, bet Jūs saņemsiet naudu.

Skaidrs, ka tieši aizdevums online jau ir diezgan daudzsološa nozare, kas ļauj saņemt izdevīgus nosacījumus. Lai aizsargātu sevi, tomēr ir rūpīgi jāizlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlaties kredītiestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Apsveriet ne vien procentu likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā var ietvert komisiju vai papildu pakalpojumus.

Cik tad populāri mūsdienās ir ātrie sms kredīti?

Pats sms kredīts tad ir īstermiņa mikrokredīts, kuru aizņēmējs ir saņēmis, ar īsziņu, kas atnāk uz tālruni. Izmantojot šo aizdevuma variantu, klients pilda vienkāršotu pieteikuma procedūru. Visbiežāk tiek piešķirts kredīts no simts līdz tūkstotis eiro. Bez šaubām, tādā variantā aizdevums ir daudz dārgāks klientam, tādēļ šis veids būs piemērots vienīgi neparedzēta naudas trūkuma gadījumā, un kad parādās vajadzība tos ātri papildināt. Tomēr, ņemot vērā to, ka sms kredīts jau ir viegli pieejams, tam diemžēl ir liels krāpniecības drauds, tādēļ nesniedziet informāciju par sevi un bankas pieejas citām personām. Ņemiet kredītu atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *