KĀ PAREIZI TĪRĪT LIELUS LOGUS UN STIKLA NAMU FASĀDES STIKLA ELEMENTUS?

Home / Uncategorized / KĀ PAREIZI TĪRĪT LIELUS LOGUS UN STIKLA NAMU FASĀDES STIKLA ELEMENTUS?

Mūsdienās, ar vien biežāk, arhitektūrā kā galvenais ēkas elements tiek izmantots logs un stikli. Arhitektūras tendences un cilvēku vajadzības, salīdzinot ar pagājušā gadsimta pirmskara periodu ir ļoti mainījušās, tādēļ biežāk varam novērot to, ka smagnējās mūra fasādes vairāk nav must-have. Tas nav novērojams vien pie mums, bet arī citur pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kurās augstceltnes un debesskrāpji ir jau pierasta panorāmas sastāvdaļa. Lieliem logiem piemīt fantastiska īpašība telpā nodrošināt nepārtrauktu dienasgaismu visas dienas garumā un arī rada lielisku plašuma sajūtu, kas ir nozīmīgi ne tikai mājās, bet arī, piemēram, ofisā, taču, lai logus uzturētu tīrus, nepieciešams tos regulāri kopt, kā arī jāizmanto atbilstoši logu tīrīšanas līdzekļi. Protams, logu mazgāšana nav nekas jauns, taču, augstceltnēm ar stikla fasādēm un lieliem logiem, ir nepieciešams speciāls aprīkojums un tīrīšanas līdzekļi.

INTERESANTU LOGU MAZGĀŠANAS PIEDĀVĀJUMI RĪGĀ.
Logu mazgāšanas pakalpojums, ko veic speciāli uzņēmumi, nodrošina logu un arī stiklu tīrišanu pašvaldības kā arī valsts iestādēm, privātmājām kā arī juridiskām personām un komercobjektiem. Nevajag aizmirst arī specifiskas formas logu un stiklu mazgāšanas iespējas, ko piedāvā šāda tipa uzņēmumi. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir tīrījis logu stiklus vai spoguļus zina, cik rūpīgi tas ir jādara, lai nepaliktu švīkas un citi nosēdumi. Logu tīrīšanu ir iespējams veikt arī ar teleskopisko kātu, kas ļauj aizsniegt īpaši grūti sasniedzamas vietas un lietas. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejam katram interesentam, taču, jāņem vērā daži nosacījumi, piemēram, minimālā izbraukuma maksa ir 30 eiro, cena tiek aprēķināta pēc tīrāmās viesmas kvadratūras, piemēram, vienkāršākiem logiem cena ir sākot no 50 centiem kvadrātmetrā, taču specifiskākiem logiem – sākot no nedaudz zem pieciem eiro.

AR KO TIEK KOPTI LOGI KOMERCIĀLOS OBJEKTOS?
Varbūt varētu šķist, ka, lai nomazgātu logus savās mājās, nav nepieciešams to uzticēt citiem, bet, ja fasāde ir augsta un logu ir daudz, tad palīdzība par ļaunu nenāks. Pasūtot logu mazgāšanas pakalpojumu, nav jāuztraucas par ķimikālijām vai kādām netīkamām vielām, kas varētu kaitēt virsmām un apkārtējai videi. Logu kopšanai tiek izmantoti sertificēti, cilvēkam un dabai draudzīgi tīrīšanas līdzekļi. Logu tīrīšana Rīgā ir pieejama jebkuram interesentam, neatkarīgi no tā vai nepieciešas notīrīt logus savai mājai vai dzīvoklim, vai arī esat juridiska persona un nepieciešams lou tīrīšanas pakalpojums vairākos objektos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *