Vēlaties interesanti apsveikt Jāni ar vārda dienu – tiešsaistē pieejams liels piedāvājums ar dzejoļiem

Home / Uncategorized / Vēlaties interesanti apsveikt Jāni ar vārda dienu – tiešsaistē pieejams liels piedāvājums ar dzejoļiem

Ziema paskrēja nemanot un jau nāk klāt Vasarsvētki. Kalendārs sāk ziņot to, kam tad būs vārda dienas maijā vai jūnijā. Turklāt jūnijā mēs svinēsim vēl vienus ļoti gaidītus vasaras svētkus – Jāņus un Līgo dienu. Tie būs svētki, kas izsenis Latvijā bija tiešām ļoti mīļi un arī gaidīti, tieši tas bija saistīts ar dažādiem mistikas ticējumiem un vēl tradīcijām. Bet arī šodien mēs priecīgi atzīmējam gan arī Vasaras svētkus, tā arī Jāņu dienu. Tajā pat brīdī šie svētki iet pavadībā ar ritmiskām dziesmām kā arī dziedošiem dzejoļiem. Kurā vietā tad to visu var atrast? Mūsdienās, gan smieklīgi Līgo pantiņi, tā arī tautasdziesmas, atrodamas novēlējumu krājumu mājas lapā – https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/ligo/tautasdziesmas-ligo/, kur bez tam būs ērts rīks novēlējumu atrašanā.

Populārākie Jāņu apsveikumi mūsdienās

Mūsdienās cilvēkiem vairāk nav interesanti parastie pantiņi Jāņos. Tiek meklēts kaut kas neparasts un arī iepriekš nedzirdēts. Populāri paliek arī nerātni Līgo pantiņi, tā kā tādā veidā var izbrīnīt kādu, kuram tīk tieši smieklīgi pantiņi. Mūsdienu portāli mājas lapā piedāvā cilvēkiem parocīgu instrumentu, ar ko varētu atrast, piemēram, dzimšanas dienas apsveikumus bērniem. Tie ir viegli iegaumējami un mīļi. Bieži vien tiek meklēts, kas tieši ir Jāņi, tradīcijas, kas tiek piemērotas šinīs svētkos. Līdz ar to vislabākais variants būtu izvēlēties tāda veida novēlējumu krājumu, kur būtu viss vienuviet, gan Vasarsvētku apsveikumi, gan arī nerātni Jāņu dzejoļi.

Svarīgi faktori Jāņu dienas svinībās

Tad, kad tiks meklēti Jāņu dienas pantiņi, nedrīkst aizmirst arī par tradīcijām. Ugunskura taisīšana un arī dziesmu dziedāšana tomēr ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Dziesmu krājumi ir arī dzejoļu mājas lapās, kar tad var sameklēt priekš sevis atbilstošāko variantu. Interesanti, kad tiek meklēti dzimšanas dienas dzejoļi, tur arī var atrast arī tradīcijas Līgo dienā. Vasarsvētki, ticējumi par tiem nav vienīgais, ko varētu atrast, arī ir paražas un arī neskaitāmi skaisti pantiņi, kas iepriecinās jebkuru cilvēku. Tāpēc, kad tiks skatīti Līgo apsveikumi, ir ieteicams apskatīties arī šīs dienas tradīcijas. Nenoliedzami tāda mājas lapa, kurā ir sastopams pilnīgi viss, viennozīmīgi būs vislabākais izvēles variants!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *