MĀJĀS RAŽOTU ALKOHOLISKO DZĒRIENU VEIKALS.

Home / Uncategorized / MĀJĀS RAŽOTU ALKOHOLISKO DZĒRIENU VEIKALS.

Musdienās personīgā vīna darītava vai neliels alus brūzis savās lauku mājās ir teju ekskluzīva lieta. Maldīgi uzskatīt, ka jebkāda veida mājās darītais alkohols, kas pēcāk tiek pārdots citiem, ir nelegāls bizness, jo nelielu alkohola darītavu dzērienu ražošanu un realizāciju tirgū, regulē dažādi likuma panti, kas darbošanos padara pilnīgi legālu. Katram ir savs stāsts par to, kā nonaca tieši līdz šādam uzņēmējdarbības veidam un tas var kalpot par lielisku veidu kā pievilināt jaunus klientus. Arī savas produkcijas realizēšana dažādos gadatirgos ir vēl viens veids kā likt par sevi manīt plašākam klientu lokam. Kā arī, protams, nevar aizmirst arī par interneta veikalu, kurā pārdot savus saražotos labumus.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/

MĀJAS ALUS UN AVEŅU UZLĒJUMS NO LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJIEM.
Mājas bruvēts alus vai darīts vīns ir lieliska dāvana svēkos tuvam draugam. Mājās brūvētais alus, mājražotāju vīni, kā arī dažādi uzlējumi un pat degvīns noteikti garšos savādāk kā veikalos nopērkamā masu produkcija. Mājas degvīns arī ir ar savādāku, pat nedaudz ekskluzīvu garšu. Mājražotāji nereti piedāvā dažādu interesantu garšu kombinācijas ne tikai pārtikas precēm, bet arī mājās ražotiem alkoholiskajie dzērieniem. Aveņu uzlējums vai upeņu uzlējums noteikti būs gana labas opcijas tostam svētku dienās vai Dumbrāju alus veldzēs slāpes karstā vasaras dienā.

KAS PĀRRAUGA ALKOHOLA PIRKŠANU INTERNETA VEIKALOS?
Alkohola veikals internetā savas preces klientiem nogādā pats. Tas ir patīkams žests pircējam, kā arī ļauj pārdevējam pārliecināties par pircēja vecumu, jo alkoholu internetā arī drīkst iegādāties tikai no 18 gadu vecuma. Piegāde šoreiz iespēja Rīgas rajonā un tuvākajā apkārtnē. Piegādes izmaksas, ja tādas ir, atkarīgas no piegādes attāluma un minimālās groza summas. Izbaudām Latvijā ražotu produkciju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *