KAS JĀZINA IEGĀDĀJOTIES LĒCAS ONLINE VEIKALOS?

Home / Uncategorized / KAS JĀZINA IEGĀDĀJOTIES LĒCAS ONLINE VEIKALOS?

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas katru dienu un sadzīves gaitās, ir nepieciešams izvēlēties sev atbilstošu redzes uzlabošanas variantu. Protams, brilles un acu operācijas ar lāzeru arī ir opcija, taču daudzi izvēlas par labu lēcām. Brilles, loģiski, ir dārgākas un tas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet netrūkst cilvēku, kuriem briļļu izmantošana neliekas parocīga un praktiska. Dažāda veida kontaktlēcas var izvēlēties ik viens un tās iespējams izvēlēties gan balstoties uz redzes optisko piemērotību, gan valkāšanas un lietošanas ilgumu. Lēcas iespējams iegādāt tiešsaistē un arī, loģiski, redzes salonos visā pasaulē. Ieteikums kontaktlēcas iegādāties, balstoties uz acu ārsta vai optometrijas speciālista pārbaudes šeit un specifiskiem norādījumiem.

KĀ IEDALĀS KONTAKTLĒCAS?

Mūsdienās ir iespējams iegādāties kontaktlēcas, kas paredzētas ļoti plaša spektra redzes problēmu koriģēšanai un tās var nopirkt ne tikai optikas preču veikalos, bet arī internetā. Lēcas ir iespējams izvēlēties gan no dažādiem ražotājiem, gan vadoties pēc cenas, gan pēc redzes problēmām. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas iedalās pēc to valkāšanas perioda – dienas lēcas, lēcas divām nedēļām, mēnesim, trim mēnešiem un pusgadam. Arī tie, kas sirgst ar astigmātismu un tie, kuriem ir nepieciešamas multifokālas lēcas, jo redze nav gana laba gan skatoties tuvumā, gan tālumā, var atrast un iegādāties sev piemērotas kontaktlēcas. Ir iespējams iegādāties lēcas bez optiskām dioptrijām, kas var kalpot arī kā dekoratīvs elements.

CIK MAKSĀ LĒCAS TIEŠSAISTĒ?

Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Cenu atšķirība nav ievērojama, bet ir iespējams atrast lēcas dažādos cenu diapazonos. Vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir 30 gabali un viens lēcu pāris ir lietojams vienu dienu. Šīs lēcas maksā vidēji 30 eiro par iepakojumu. Divu nedēļu kontaktlēcas ir iespējams lietot pa dienu, taču uz nakti tās jāizņem. Arī šāds lēcu iepakojums sastāv no vairākām lēcām un to cena ir ap 20 eiro. Ja aktuālas kontaktlēcas, kas domātas konkrētām redzes problēmām, tad var izmantot gan tās lēcas, kas paredzētas lietošanai nepārtraukti diennaktī, gan tādas, kas guļot jāizņem Toriskās lēcas parasti izmaksā apmēram piecdesmit eiro, bet multifokālās ap trīsdesmit eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *