KONTAKTLĒCU IZVĒLE TIEŠSAISTES OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS.

Home / Uncategorized / KONTAKTLĒCU IZVĒLE TIEŠSAISTES OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS.

Lai redzes problēmas nesagādātu problēmas katru dienu un sadzīvē, ir aktuāli atrast sev piemērotu redzes uzlabošanas variantu. Daudzu izvēle krīt par labu kontaktlēcām, jo to lietošana ir ļoti viegla un tās ir salīdzinoši lētākas par brillēm vai acu lāzeroperāciju. Netrūkst cilvēku, kuriem tik pierasto briļļu nēsāšana un lietošana dienu no dienas, nešķiet ērta, tādēļ tiek meklētas alternatīvas, kas nemaksā pārāk daudz un ir piemērotas dažādām optikas problēmām.

Mūsdienās ir atrodams ļoti daudzveidīgs kontaktlēcu klāsts un lēcas tiek iedalītas gan pēc lietošanas ilguma, gan īpašām optometriskām diagnozēm. Kontaktlēcu pirkšana mūsdienās pieejama gan tiešsaistē, gan optikas preču salonos. Ieteikums kontaktlēcas nopirkt, balstoties uz acu ārsta vai optometrijas speciālista pārbaudes un specifiskiem norādījumiem.

Skaties vairāk šeit- https://www.manaslecas.lv/lv/acuvue-oasys-1day/

KURŠ MEDICĪNAS PĀRSTĀVIS IZRAKSTA OPTIKAS PRECES?
Mūsdienās ir iespējams iegādāties kontaktlēcas, kas paredzētas ļoti plaša spektra redzes problēmu koriģēšanai un tās var nopirkt ne tikai optikas preču veikalos, bet arī internetā. Kontaktlēcas var izvēlēties, balstoties uz vairākiem kritērijiem un populārākie no tiem ir cena, ražotājs un konkrēta redzes problēma, kurai ir nepieciešama korekcija ikdienā. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas tiek iedalītas vienas dienas lēcās, divu nedēļu lēcās, mēneša lēcās, trīs mēnešu un pusgada lēcās. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas, kas paredzētas tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM.
Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Cenu atšķirība nav ievērojama, bet ir iespējams atrast lēcas dažādos cenu diapazonos. Vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir 30 gabali un viens lēcu pāris ir lietojams vienu dienu. Vienas dienas lēcu cena par iepakojumu pie populārākajiem optikas preču pārdevējiem būs vidēji 30 eur par iepakojumu. Lēcas atšķiras arī to lietošanas īpatnībām, piemēram divu nedēļu kontaktlēcas pa nakti ir jāizņem, kas varētu daudziem radīt pārpratumus, vadoties pēc lēcu nosaukuma. Arī šāds lēcu iepakojums sastāv no vairākām lēcām un to cena ir ap 20 eiro. Ja nepieciešamas lēcas, kas domātas konkrētām redzes problēmām, tad iespējams lietot gan tās lēcas, kas domātas lietošanai nepārtraukti diennaktī, gan tādas, kas ejot gulēt jāizņem Toriskās kontaktlēcas parasti maksā vidēji piecdesmit eiro, bet multifokālās ap trīsdesmit eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *