MŪSDIENĪGAS UN STILĪGAS MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA

Home / Uncategorized / MŪSDIENĪGAS UN STILĪGAS MĒBELES PĒC PASŪTĪJUMA

Dīvāns ir tā mēbele bez kuras nevaram iedomāties nevienu viesistabu. Mēbeļu salonos un arī mēbeļu salonu interneta vietnēs varam redzēt daudz dažāda veida dīvānus dažādās cenās, formās un komplektācijās. Mēbeles pērkam to lietošanai ilgtermiņā, tādēļ jāsaprot, cik cilvēku to lietos un ko vēlamies no dīvāna sagaidīt. Mūsdienu elastīgais piedāvājums nodrošina gan to iegādi uzreiz, gan izgatavošanu pēc speciāla pasūtījuma. Jānovērtē tas, ka mēbeles netiek ražotas Polijā vai Baltkrievijā, bet gan šeit pat Latvijā un tas attiecināms arī uz furnitūru un visām detaļām.

Uzzini vairāk – http://www.divanudarbnica.lv/

CIK KRITĒRIJU NOSAKA PAREIZO DĪVĀNA IZVĒLI?
Kā pareizi izvēlēties tieši īsto dīvānu? Lai izvēlētos sev piemērotu, jāņem vērā atsevišķi parametri. Piemēram, dīvāna forma. Vai uz tā būs paredzēta vieta sēdēšanai diviem vai trim cilvēkiem? Vai tas būs dīvānu komplekts? Vai vēlaties, lai dīvāns ir izlaižams un tam ir veļas kaste dažādu mantu uzglabāšanai? Kā redzams, dīvānu izvēlēties nemaz nav tik viegli kā sākumā varētu šķist. Tātad, rezumējot, jāņem vērā trīs galvenie kritēriji pēc kuriem izraudzīties dīvānu – cik daudz cilvēku to ikdienā lietos, kāda būs tā forma un vai ir nepieciešama izvilkšanas funkcija, kas dīvānu ērti pārvērš par guļamo platību.

KUR IEGĀDĀTIES LATVIJĀ RAŽOTUS DĪVĀNUS?
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp parastajiem dīvāniem, kas ir atverami, izlaižami un ar veļas kasti. Pēcāk seko opcija tik ļoti aktuālajiem stūra dīvāniem, kas mēdz būt kompakti, paredzēti trim sēdētājiem un lielāki, kas paredzēti kuplākām saimēm. Pēdējos gados īpaši populāri ir kļuvuši U veida dīvāni, kas ir ļoti ērti un plaši, tajos var netraucēti atpūsties visi. Ne tikai moduļu mēbeles, bet arī moduļu dīvāni kļūst par vienu no pircēju iecienītākajām izvēlēm, jo ir ērti pielāgojami ne tikai telpai, bet arī situācijām. Latvijā ražoti dīvāni nav tikai tukšs reklāmas sauklis, jo visas mēbeļu detaļas un to salikšana, tiešām notiek pie mums. Latvijā ražotu preču iegāde ir labākais veids kā atbalstīt vietējos ražotājus jebkurā sfērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *