Kāpēc lietotie apģērbi un apavi jau ir gudrs pirkums?

Home / Uncategorized / Kāpēc lietotie apģērbi un apavi jau ir gudrs pirkums?

Iepriekš likās, kad lietotas drēbes pērk tikai tie, kam nepietiek līdzekļu jaunām drēbēm. Savukārt, šobrīd lietotu apavu veikals jau ir tāda vieta, kur var sastapt klientus ar dažādu ienākumu līmeni. Reizēm šajā vietā atrodami ekskluzīvu zīmolu vai arī interesanta piegriezuma mazlietoti apavi un apģērbi. Jūs būsiet izbrīnīti, cik daudzu pasaules līmeņa zvaigžņu un modes noteicēju apmeklētākās vietas ir tieši lietoto apģērbu veikali.

Viennozīmīgi tas ir liels modes trends! Kā tieši gudri izvēlēties, ja vajadzīgi lietoti apavi internetā? Un kā var radīt unikālu un arī stilīgu tēlu? Par to uzzināt vairāk varēsiet šeit – sieviešu apģērbi internetā!

Sekmīgi pirkumi lietoto apavu un apģērbu veikalā vai mājas lapā – ieteikumi un rekomendācijas

Pirms tiks meklēti lietoti apģērbi internetā vai arī vēlaties apmeklēt kādu tirdzniecības vietu, kur varētu klātienē iegādāties lietotas drēbes, obligāti mēģiniet ievērot sekojošas lietas:
1.Uztaisiet priekš sevis vajadzīgo preču sarakstu. Bieži vien lietoto apģērbu veikali var mulsināt ar savām zemām cenām un milzīgo piedāvājumu, Jūs tiešām varat aizmirst, kad Jums bija nepieciešamas nevis vasaras sandales, bet lietus zābakus. Tādēļ labāk veidot sarakstu ar tām lietām, ko tad Jums patiešām vajag, jo tādējādi Jūs nelaidīsiet garām siltu ziemas jaku vasarā un interesantu kleitu ziemas mēnešos.
2.Tādos veikalos ir pavisam jauni vai mazlietoti apavi un apģērbi, pēc kuriem nav redzams, ka tie jau ir valkāti. Šādas preces standartā izmaksā vairāk nekā pārējās, bet tās jau ir lētākas nekā citos veikalos. Pie tam mazlietoti apavi un apģērbi diezgan bieži tiek iegādāti bērniem, tā kā tad vecāki sevišķi neuztraucas, kad bērni ir kaut ko sabojājuši. Protams, arī iespējams priekš sevis atrast kaut ko vērtīgu un mazlietotu.
3.Apmeklējiet vairākas tirdzniecības vietas, līdz tiek uziets tieši Jūsu lietotu apavu veikals. Tā kā tad Jums būs izdevība sadraudzēties ar veikala konsultantiem, vienmēr zināt, kad atnāk jaunā partija, mēģinot šādi iegūt sev dārgumus.
4.Veiciet eksperimentus. Pirkt unikālas lietas zīmolu tirdzniecības vietās jau ir ļoti nepārdomāti, tā kā Jums var nepatikt vai arī jau ātri apnikt ekstravagantā lieta. Turpretim, mazlietoti apģērbi jau ir laba iespēja eksperimentēt ar savu stilu un tad uziet ko neatkārtojamu salīdzinoši par labu cenu, kā arī kvalitāte neliks vilties!
5.Uzziniet, kad lietotu apavu veikals rīko akcijas un atlaides, jo tādā veidā iespējams daudz izdevīgāk nopirkt, piem., zīmolu lietas.

Kur ir lielisks lietotu apavu vai apģērbu veikals?

Šodien lietoto apģērbu veikali dalās trīs kategorijās:
1.Veikali, kur tad jau tiek pārdoti lietoti apģērbi un apavi uz svaru. Šajā gadījumā ir fiksēta cena par kg (bieži dažādu kategoriju lietām ir sava cenu zīme, salīdzinoši zema). Diemžēl šādi veikali sastopami arvien mazāk.
2.Lepni lietoto apģērbu vai apavu veikali vēl saukti Second-Hand – pārsvarā lietoti apģērbi vai apavi no Eiropas, šie apģērbi ir būs ar labu kvalitāti un ar vidējām cenām.
3.Noliktavu veida apģērbu un lietotu apavu veikals vai arī saukts par autletu. Šeit nav ļoti lētas preces, bet galvenā atšķirība būs pazīstamu zīmolu jauni vai arī ļoti mazlietoti apģērbi un mazlietoti apavi ļoti labā stāvoklī.
Pirms būs pirkti lietoti apģērbi Rīgā jebkādā no veikaliem, uzziniet vairāk par pārējo pircēju atsauksmēm. Izpētiet mājas lapu, tādējādi Jūs sapratīsiet, vai dotā vieta Jums patiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *