KVALITATĪVĀKAIS LOGU MONTĒŠANAS SERVISS LATVIJĀ

Home / Uncategorized / KVALITATĪVĀKAIS LOGU MONTĒŠANAS SERVISS LATVIJĀ

Lai mājas vai dzīvokļa tehniskais stāvoklis būt teicams, liela loma ir pareizai logu montāžai. Mūsdienās izgatavotie logi stipri atšķiras no tiem, kādus bijām raduši redzēt pirms gadiem 30 un vēl agrāk. Ja pavēro populārākos materiālus no kuriem tiek izgatavoti logi, pirmās pozīcijas saglabā PVC un pēcāk alumīnijs un koks. Pirms divdesmit gadiem vai nedaudz ātrāk, PVC logu montāža bija inovatīvākā pieeja logu izgatavošanai un visam, kas ar to saistīts. Sākotnēji šie logi bija biroju ēkās, ražotnēs un skolās, un pēcāk jau privātmājās. Ar vien retāk namu fasādēs varam ieraudzīt vecā kaluma koka logus(spied šeit – pvc durvju regulēšana). Tie, kuri dzīvo pie ūdenstilpnēm, novērtēs iespēju uzstādīt insektu tīklus, kas vasaras vakaros pasargās no sīkiem, kaitinošiem viesiem.

PVC LOGU UN DURVJU MONTĀŽA MĀJĀM

Logu montāžas uzņēmumi ir plaša profila speciālisti. Saprotams, ka labas durvis nāk komplektā ar labām atslēgām. Lai nodrošinātos pret nelūgtu ciemiņu apmeklējumiem, daudzi seko līdzi tendencēm arī durvju montāžas pakalpojumos. Balkonus un lodžijas esam raduši redzēt ar PVC durvīm. Saprotams, ka šāda veida durvis var arī aizslēgt. metāla durvis tiek izmantotas vairāk kā dzīvokļu un māju parādes ieejai. Droša atslēga ir obligāta, kvalitatīvu durvju komponente.

ABU PALODŽU UZSTĀDĪŠANA PĒC PVC LOGU MONTĀŽAS

Logu montāžas pakalpojumu sniedzēji vienmēr cenšas piedāvāt pilna spektra pakalpojumu klāstu, kas nozīmē ne tikai veco logu demontāžu un jauno uzstādīšanu, bet arī iekšējās un ārējās apdares darbus un palodžu montāžu. Vai varat iedomāties logu bez palodzēm? Neatkarīgi no tā, vai uzstādāt koka vai plastmasas logus, palodžu montāža un apdares darbi būs beidzamie visā procesā. Nevajag baidīties, ka logu montāžas, apdares un palodžu montāža prasīs daudz laika, jo kvalificēti meistari darbu paveiks ātri un bez liekām problēmām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *