SĀKOT NO SUŅU BŪDĀM UN BEIDZOT AR ROTAĻU LAUKUMIEM UN PIRTS KUBLIEM

Home / Uncategorized / SĀKOT NO SUŅU BŪDĀM UN BEIDZOT AR ROTAĻU LAUKUMIEM UN PIRTS KUBLIEM

Jau labu laiku Latvijas kokapstrādes uzņēmumos radītas preces tiek novērtētas ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Kokapstrāde ir viena no galvenajām Latvijas amatniecības un eksporta precēm, turklāt, vietējie un ārvalstu pircēji novērtē visu – sākot no suvenīriem un dizaina priekšmetiem un beidzot ar dārza mēbelēm, pirtīm un daudz ko citu. Sava pagalma vai dārza labiekārtošanā ar vien biežāk izvēlas izmantot dažādus Latvijā ražotus kokapstrādes produktus. Piedāvājums ir gana plašs – sākot ar suņu būdām un lapenēm un beidzot ar terasēm, bērnu laukumiem un karkasa mājām. Modernu un tirgū pieprasītu kokapstrādes preču ražošana ir normāla prakse jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam arī Latvijā.

CIK IZMAKSĀ KOKA ROTAĻU LAUKUMS BĒRNIEM?

Bērnu rotaļu laukumi var kalpot ne tikai kā praktisks un lielisks apkārtnes labiekārtošanas veids, bet arī kā dāvana. Visi ražotie rotaļu laukumi atbilst drošības noteikumiem un tiek veidoti pēc klienta vēlmēm. Pasūtītājs nosaka to, kā izskatīsies rotaļu laukums. Iespējams izvēlēties arī individuālus risinājumus vizuālajam noformējumam. Cena ir atkarīga no rotaļu laukuma komplektācijas(ielūkojies vairāk te – bioloģiskā kanalizācija). Cenas ir no viena līdz diviem ar pusi tūkstošiem eiro, kas šāda veida koka konstrukcijai ir adekvāta. Smilšu kastes, dažādas šūpoles, slidkalniņi, rāpšanās sienas un atrakcijas pēc īpaša pasūtījum – šo visu ir iespējams iekļaut laukuma komplektācijā. Viss pasūtījums tiek veidots pēc klienta pasūtījuma. Varam droši apgalvot, ka jūsu atvase kopā ar draugiem noteikti spēs novērtēt piedāvājumu.

PĀRVIETOJAMAS PIRTIS UN PIRTS KUBLI RAŽOTI LATVIJĀ

Senlatviešu pirtī iešanas tradīcijas joprojām ciena daudzi, tādēļ pirtis un pirts kubli ir populārs pasūtījumu veids. No egles koka veidotas pirts mājiņas ir apaļas vai ovālas. Saprotams, ka visi pasūtījumi tiek veidoti, saskaņojot ar klientu. Svētkos un nedēļas nogalēs pirtis un kubli ir lielisks atpūtas veids ikvienā ģimenē un draugu lokā. Kompaktie pirts izmēri palīdz pirtij uzsilt ātrāk un nav stundām jāgaida līdz tas notiks. Uzturēt pienācīgu temperatūru pirtī vēlas ikviens. Kurš gan pēc saspringtas un grūtas darba dienas neizbaudīs veldzēšanos karstā pirts kublā? Tas ir lielisks veids kā atpūsties kopā ar draugiem un ģimeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *